*KIOTI ja CAPTAIN*

TRAKTORID, MIS ON VASTUS KLIENTIDELE, KES VAJAVAD VÕIMSUST, VASTUPIDAVUST JA KVALITEETI

               Meie valikus olevad traktorid sobivad lautadesse ja kergemateks põllutöödeks. Töökindlad ja hea varustusega universaalsed traktorid, millel kasutusotstarve on väga lai.

KIOTI ja CAPTAIN – KONE AGRO

Usaldus ja kvaliteet, ning soov oma klientidele parimat pakkuda on saatnud meie meeskonda edukalt ligi 20 aastat Eesti turul. Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel, kui nende elluviimisel. Tahame olla parimad. Selle eelduseks on nii meie klientide, kui töötajate väärtustamine. Meie klientide seast leiate omavalitsusi, talupidajaid, suurfarme, väike ettevõtjad ja eraisikud erinevatest eluvaldkondadest. Meie meeskond on motiveeritud ja on oma eriala asjatundjad.

Esindame KIOTI ja CAPTAIN traktoreid ja tööseadmeid. Suur valik ja parimad teadmised meeskonnas tagavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovi. Lisaks leiab meie tootevalikust erinevat aia -ja põllutehnikat, metsatehnikat, haaratseid ja halumasinaid. Kvaliteetseid haagiseid, nii raskemale materjalile, kui heinaveole – valmisatud Rootsis. Farmidesse- ja loomapidajatele mõeldud söödapesad ning loomade piirdeaiad. Grillo aiatehnika pakub aiapidajale suurimat rõõmu ja abi.

Võta ühendust!

Küsi pakkumist
close slider

    Küsi pakkumist